• ua
 • en
 • Написати лист
  Зателефонувати

  Мовна школа  Cicerone займає провідне становище у сфері навчання іноземних мов. За період з 2002 року ми навчили понад 10000 слухачів. Це наша гордість!

  Вибери свою мову, формат навчання, темп та викладача. Починай навчання з нами вже зараз! Сьогодні школа  Cicerone навчає таких мов:

  • Англійська
  • Німецька
  • Французька
  • Нідерландська
  • Українська
  • Російська
  Англійська мова
  Французька мова
  Німецька мова
  Нідерландська мова
  Українська мова
  Російська мова
  Англійська мова
  Англійська мова
  Найпоширеніша мова в світі не лише через кількість носіїв, але й тому, що її найчастіше обирають як іноземну мову для вивчення. Це мова Кіплінга, Діккенса та Толкіна. Цією мовою спілкується понад мільярда людей

  Загальний курс – розроблений командою наших першокласних методистів. Метою цього курсу є навчити вас вільно спілкуватися, читати, дивитися відео, фільми, передачі англійською мовою, сприймати мову на слух.

  Бізнес-курс – спрямований на вивчення ділової лексики, імітацію та відпрацювання бізнес-ситуацій, презентацій, переговорів. Вивчається з рівня elementary (А2).

  Після проходження бізнес-курсу ви можете вільно спілкуватися з іноземними колегами, проводити переговори, зустрічі, презентації і наради на англійській мові.

  Підготовка до здачі IELTS

  За один курс ви відпрацюєте і вивчите:

  • Listening — сприйняття англійської мови на слух
  • Reading — читання англомовних текстів
  • Writing – письмова англійська
  • Speaking – курси розмовної англійської
  • Приклади тестів
  В результаті ви зможете:
  • Написати есе на запропоновану тему, описати графіки та діаграми, скласти промову чи доповідь на будь-яку тему
  • Успішно скласти іспит IELTS і отримати сертифікат
  • Підвищити свій рівень знання англійської мови
  Скористайтесь сучасними навчальними матеріалами
  Французька мова
  Французька мова
  Мова Рабле, Мольєра, Гюго - це мова найвидатніших письменників-романістів, які заклали підвалини європейської літератури. Такий легка і романтична на перший погляд, ця мова вимагатиме від вас уважності й посидючості у її вивченні. Французькою мовою говорять 280 мільйонів жителів Європи, Африки та Америки.

  Загальний курс – спрямований на розвиток всіх чотирьох навичок: усне мовлення, письмо, читання та аудіювання (сприйняття на слух). Вивчаючи цей курс ви зможете вільно говорити французькою на повсякденні теми, істотно збагатити свій словниковий запас і навчитеся сприймати на слух носіїв мови.

  Підготовка до міжнародних іспитів DELF / DALF
  Підготовка до здачі DALF / DELF

  (Диплом про знання / Диплом про поглиблені знання французької мови).

  Іспит DALF / DELF включає чотири види завдань:

  compréhension orale / compréhension écrite (усне і письмове сприйняття), production orale / production écrite (усне і письмове висловлювання)

  DELF А1 – А2 – В1 – В2

  DALF С1 – С2

  За один курс ви прокачаєте чотири лінгвістичні навички, щоб, відповідно до рівня, пройти 4 види завдань:

  • Аудіювання
  • Читання
  • Письмо
  • Розмовна мова

  А також ви навчитеся писати резюме, есе, презентації, в залежності від рівня здачі іспиту DALF / DELF

  Скористайтесь сучасними навчальними матеріалами
  Німецька мова
  Німецька мова
  Незважаючи на те, що німецька мова досить логічна і офіційна, це рідна мова таких письменників, як Гете, Шиллер і братів Грімм. Вивчення цієї мови дасть дозволить вам прочитати шедеври цих письменників в оригіналі. Цю мову обов'язково варто вивчити, щоб отримати незабутні емоції від прочитання твору Гете «Фауст»! Цією мовою спілкується понад 105 мільйонів людей у світі.

  Загальний курс – призначений для розвитку всіх чотирьох навичок, які необхідні в будь-якій мові: усне мовлення, письмо, читання та аудіювання (сприйняття на слух).

  Бізнес-курс – спрямований на вивчення ділової лексики, імітацію та відпрацювання бізнес ситуацій, презентацій, переговорів. Вивчається з рівня elementary (А2).

  Нідерландська мова
  Нідерландська мова
  Мова Еверартса, Херрітсона і Хейгенс. Основний засіб спілкування в Нідерландах і Голландії.

  Нідерландська мова часто називають голландською або фламандською, але ці назви стосуються відповідних груп діалектів. Ця мова несе в собі риси багатьох сучасних мов, залишаючись досить самобутньою.

  Ще одна особливість нідерландської мови полягає в тому, що вона належить до групи західнонімецьких мов. Це означає, що вона тісно пов’язана родинними стосунками з англійською та німецькою мовами

  Загальний курс – дозволить вам спілкуватися на повсякденні теми на території Нідерландів і Голландії. Ви пройдете курс від новачка до просунутого рівня.

  Підготовка до складання іспитів MVV (рівень А2) і NaVT (В1).

  Українська мова
  Українська мова
  Мова Шевченка, Лесі Українки та Франка. Основний засіб спілкування на території України. У 2010 році наша школа іноземних мов запустила курс української мови як іноземної. За цей час нашими слухачами стали експати з Польщі, Італії, Іспанії, Швейцарії, Франції, Туреччини. Всі наші викладачі - це носії української мови.

  Загальний курс – дозволить вам спілкуватися на будь-які повсякденні теми і комфортно почувати себе в будь-якому куточку України.

  Курс для експатів – керівників міжнародних компаній, які перебувають на території України в тривалому відрядженні і хочуть спілкуватися з співробітниками українських компаній їхньою рідною мовою.

  Бізнес-курс – дозволить вам спілкуватися не тільки корпоративною мовою своєї компанії, але й рідною мовою співробітників компанії – українською. Можливість спілкуватися з співробітниками на зустрічах, під час ланчів, на корпоративних заходах, у банку, вести ділові переговори, відвідувати виробничі підприємства, вести фінансові проекти, читати ділову кореспонденцію тощо.

  Скористайтесь сучасними навчальними матеріалами
  Російська мова
  Російська мова
  Мова таких відомих письменників, як Пушкін, Достоєвський і Лермонтов, завжди був=ла, є і буде популярною на території всього СНД. До того ж, ця мова займає п'яте місце в світі за популярністю. Ми пропонуємо вивчення російської як іноземної. Навчання у нас дозволить вам з легкістю висловлювати свої думки російською мовою. Сучасні методики і наші досвідчені викладачі допоможуть вам в цьому!

  Загальний курс – дозволить вам вивчити базові слова і граматику. Ви почнете спілкуватися на повсякденні теми.

  Загальний розмовний курс А1 – призначений для слухачів з базовим рівнем мови. Всі основні мовні навички відпрацьовуються на прикладах, ситуаціях і рольових іграх. Сприяє закріпленню граматичних основ російської мови.

  Загальний розмовний курс А2 – призначений для освоєння логіки і структури мови, а також для побудови більш складних розмовних конструкцій і пропозицій.

  Загальний розмовний курс В1-В2 – призначений для вдосконалення навичок спілкування, письма, граматики і збагачення словникового запасу.

  Курс для експатів — призначений для керівників міжнародних компаній, яким необхідно спілкуватися російською мовою з підлеглими і колегами.

  Скористайтесь сучасними навчальними матеріалами
  Вивчайте іноземні мови за допомогою Вивчайте іноземні мови за допомогою
  Відеоматеріали
  Аудіоматеріали
  Друковані матеріали
  Підручник в PDF форматі
  Складаємо фінальний іспит і отримуємо сертифікат
  Сертифікат
  з англійської мови
  У вас залишилися запитання?
  Ми передзвонимо вам та проконсультуємо стосовно усіх запитань, які у вас залишилися.
  Письмо успешно отправлено
  Что-то пошло не так